- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa KAMPALA Dekorhome
Závesná lampa KAMPALA Dekorhome
Telefonická objednávka
Závesné svietidlo KAMPALA zaujme svojim elegantným chrómovým povrchom a klasickým dizajnom. Lampa je všestranná, výškovo nastaviteľná a hodí sa do každého prostredia.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A až E. Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
chróm
Materiál:
pochrómovaný kov
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 20 cm
výška: 170 cm
priemer svietidla: 20 cm
záves: 72 cm x 7 cm x 4 cm
dieliky kábla: 150 cm
svetelný zdroj: 1x E27 max. 40 wattov
Hmotnosť:
3,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| DĹŽKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 15 cm, 170 cm |
| PRIEMER | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Odkladací stolík MEDUSA L Dekorhome
Odkladací stolík MEDUSA L Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
228 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
228 €
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €






