- Domov
- Osvetlenie
- Stolová lampa GRAF
Stolová lampa GRAF
Telefonická objednávka
Stolná lampa GRAF v modernom loft štýle je vyrobená z čiernej ocele s krémovým okrúhlym tienidlom.
Lampa je vybavená závitom E27, ktorý je kompatibilný s LED žiarovkami, a káblom s vypínačom.
Ideálne pre kanceláriu, obývaciu izbu a spálňu ako nočná lampa vedľa postele.
Odporúčame tiež ďalšie produkty zo série GRAF, ako sú závesné lampy s 1, 2 a 3 svetelnými bodmi.
Farba:
čierna / krémová
Materiál:
kov / tkanina / PVC
Rozmery:
šírka: 20 cm
hĺbka: 20 cm
priemer: 20 cm
výška: 42 cm
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 20 cm |
| HĹBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 20 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PVC |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Posteľ s úložným priestorom MAXI NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
372.50 €
Borovice
Nie je skladom
343.90 €
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Nočný stolík FAIDRA Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
119.90 €
Sivá
není skladem
97.90 €
Smaragdová
Nie je skladom
97.90 €
Predsieňová stena AMALIA
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
212.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
210.40 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
238.70 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
269.40 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
234.20 €
Modrá
Nie je skladom
275.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
193.40 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
203.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
233.60 €
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Nie je skladom
254.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
226.40 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
256 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
268 €
Ružová
Nie je skladom
235.10 €
Modrá
Nie je skladom
267.50 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
251.50 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
252 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
249.20 €
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
228.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
232.50 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
300.90 €
Oranžová
Odoslanie do 10 dní
299.70 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
262.70 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
294.90 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
223.90 €
Mentolová
Odoslanie do 10 dní
251.90 €
Hořčicová
Odoslanie do 10 dní
261.90 €




