- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL GASTON
Otvorte dvere k nepretržitému pohodliu a elegancii s rozkladacím jedálenským stolom GASTON - vašim novým spoločníkom pre každodenné chvíle aj výnimočné príležitosti. Už žiadne kompromisy medzi štýlom a funkcionalitou, pretože GASTON ponúka to najlepšie z oboch svetov.
FLEXIBILNÉ ROZMERY
Stôl je vytvorený s ohľadom na flexibilitu, keď prídu nečakaní hostia. Žiadny stres! S jeho ľahko rozkladacím mechanizmom ponúknete pohodlné miesto až pre 6 osôb.
VYSOKÁ KVALITA
Stôl GASTON je dôkazom, že kvalita a dizajn môžu ísť ruka v ruke. Jeho robustná doska z kvalitnej MDF s prírodnou dyhou v niekoľkých farebných variantoch, ktoré sa ľahko zladia s rôznymi interiérovými štýlmi. A čierne kovové nohy v tvare hviezdy? Nielenže dodávajú tomuto stolu jedinečný charakter, ale taktiež zaisťujú neprekonateľnú stabilitu.
- dub artisan / čierna
- orech / čierna
- biely mramor / čierna
- čierny mramor / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 100 - 135 cm
hĺbka: 100 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
34 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 100 cm, 135 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý, Oválny |
| ŠÍRKA | 100 cm, 135 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička K381
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Jedálenská stolička K379
Jedálenská stolička K379
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €

























