- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa FUNAFUTI 60 cm Dekorhome
Závesná lampa FUNAFUTI 60 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Efektná závesná lampa FUNAFUTI zaujme predovšetkým svojim nápaditým designom. Päť pletených okrúhlych tienidiel z manilského konope (abaky) vykúzli jedinečnú atmosféru a špeciálny svetelný efekt pre pohodu a relaxáciu.
Kombinujte s ďalšími svetlami FUNAFUTI.
Táto lampa má pätice pre žiarovky energetických tried: A++ až E. Dodávka je bez žiaroviek.
Farba:
biela
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
abaka
Rozmery:
priemer tienidla: 60 cm
dĺžka kábla: 120 cm
svetelný zdroj: 1x E27 max. 60W
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Jednoduchý |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| DĹŽKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Abaka |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Jednoduchý |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| DĹŽKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Abaka |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl LAMIA Dekorhome
120-200x80x75 cm Odoslanie do 14 dní 465 € 160-240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 641.80 €Jedálenský stôl KLEOPATRA Dekorhome
Jedálenský stôl KLEOPATRA Dekorhome
160x90x75 cm Nie je skladom 452.10 € 200x100x75 cm Odoslanie do 14 dní 538.30 €3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
584 €
Čierna
Nie je skladom
553 €
Zelená
Nie je skladom
408.20 €
Krémová
Nie je skladom
442.90 €
Modrá
Nie je skladom
605.70 €
Vínová
Nie je skladom
428.20 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
528.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
524 €
Žltá
Nie je skladom
500.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
665.40 €













