- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Boreas
- Odkladací stolík 2 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks BOREAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnový set dvoch kusov odkladacích stolíkov v industriálnom štýle, ktoré boli ručne vyrobené z kvalitného akáciového dreva a kovu.
Táto sada je veľmi variabilná, stolčeky je možné využiť ako konferenčné, príručné, nočné alebo napríklad ako podstavce pod kvetináče.
Stolíky je možné zasunúť do seba pre úsporu miesta.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
kov / masívne drevo
Rozmery veľkého stolíka:
priemer: 55 cm
výška: 45 cm
Rozmery malého stolíka:
priemer: 50 cm
výška: 40 cm
Sada obsahuje: 2x stolík
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm, 55 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm |
| PRIEMER | 50 cm, 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 50 cm, 55 cm |
| HĹBKA | 50 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 45 cm |
| PRIEMER | 50 cm, 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Konferenčný stolík GAIA Dekorhome
Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zlatá
Nie je skladom
209.20 €
Stříbrná
Nie je skladom
195.90 €
Bronzová
Nie je skladom
183.70 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
1 452.30 €
Sivá
Nie je skladom
1 452.30 €
Borovice
Nie je skladom
1 091.90 €
Stojacia lampa ZAFIRA Dekorhome
Stojacia lampa ZAFIRA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Zlatá
Nie je skladom
417.60 €
Měděná
Nie je skladom
417.60 €







