- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- 3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
3-miestna pohovka s taburetom látka / drevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto trojmiestna pohovka s podnožkou premení aj obyčajné posedenie v báječný zážitok a dokonale vyhovie všetkým vašim potrebám.
Sedačka je čalúnená na dotyk mäkkou látkou a má husto polstrované matrace, na ktorých sa vám bude nesmierne pohodlne odpočívať. Celú konštrukciu podopiera drevený rám, ktorý nábytku zároveň dodáva na stabilite. Podnožku si môžete postaviť podľa vašich potrieb kamkoľvek, aby vám poskytla čo najviac pohodlia a relaxácie.
Farba:
svetlosivá
hnedá
krémová
modrá
zelená
čierna
žltá
vínová
sivohnedá taupe
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka (100% polyester) / masívne borovicové drevo / kaučukovníkové
výplň matraca na sedák: penový molitan
výplň matraca na operadlo: PP bavlna
Rozmery pohovky:
šírka: 184 cm
hĺbka: 76 cm
výška: 82,5 cm
výška sedu: 43,5 cm
hĺbka sedu: 48 cm
šírka sedu: 162 cm
výška podrúčiek od sedáka: 14 cm
výška operadla od sedadla: 45 cm
Rozmery podnožky:
šírka: 54 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 43,5 cm
Hmotnosť:
35,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x trojsedačka, 1 x taburet, 4 x poduška na sedák, 3 x poduška na operadlo
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 54 cm, 184 cm |
| HĹBKA | 54 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 82,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,6 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masívne drevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x taburet, 3x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 162 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA TABURETU | 54 cm |
| HĹBKA TABURETU | 54 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 54 cm, 184 cm |
| HĹBKA | 54 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 82,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,6 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masívne drevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x taburet, 3x poduška na operadlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 162 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA TABURETU | 54 cm |
| HĹBKA TABURETU | 54 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
194 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.60 €
Zelená
Nie je skladom
197.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
286.10 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
269.30 €
Vínová
Nie je skladom
244.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
283.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
154.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
260.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
253.10 €
2-miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
2-miestna pohovka látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
352.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
301.30 €
Zelená
Nie je skladom
346.40 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
292.20 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
412 €
Vínová
Odoslanie do 10 dní
354.60 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
267.10 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
214.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
350.60 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
295.10 €
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
244.60 €
Sivá
Nie je skladom
244.60 €
Tmavosivá
Nie je skladom
244.60 €
Petrolejová
Nie je skladom
243.10 €
Žltá
Nie je skladom
241.70 €
Paraván biela / prírodná Dekorhome
Paraván biela / prírodná Dekorhome
3 Nie je skladom 118.50 € 4 Nie je skladom 193.80 € 5 Nie je skladom 232.50 € 6 Nie je skladom 176.20 €Paraván 5dielny drevo / látka Dekorhome
Paraván 5dielny drevo / látka Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
86.40 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
120.30 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
95.10 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
135.60 €


























