🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Praktická trojdverová skriňa EMIO Typ 02 je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: dub sonoma / biela.
Skriňa má tri zásuvky, stredovú policovú časť s tromi policami a dve vešiakové časti. Prostredná dvierka sú so zrkadlom.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
DTD laminovaná / sklo
Rozmery:
šírka: 135 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 190 cm
Hmotnosť:
121 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 121 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Sklo |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 121 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Sklo |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.