- Domov
- VIANOČNÉ DARČEKY
- Stropné svetlo FLORIDA LED
Stropné svetlo FLORIDA LED
Telefonická objednávka
Štýlové a užitočné stropné svietidlo, ktoré bude dokonalým doplnkom vášho interiéru bez ohľadu na jeho štýl. Disponuje výkonným 18W LED svetelným zdrojom, ktorý poskytuje jasné a energeticky úsporné osvetlenie.
Svetlo je zvonku čierne, vo vnútri zlaté a biele akrylové tienidlo.
Farba:
čierna / biela / zlatá
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
šírka: 33 / 38 cm
hĺbka: 33 / 38 cm
výška: 6/7,5 cm
Výber priemeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
0,5 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 33 cm, 38 cm |
| HĹBKA | 33 cm, 38 cm |
| VÝŠKA | 6 cm, 7,5 cm |
| PRIEMER | 33 cm, 38 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
279.10 €
Sivá
Nie je skladom
281.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
283.60 €















