Stropné svetlo HERPE
Telefonická objednávka
Štýlové stropné svetlo v industriálnom štýle zo série HERPE sa bude skvele hodiť do obývacej izby, do predsiene alebo do pracovne. Svietidlo je vyrobené z kovu v čiernej farbe s medenými krytkami.
Lampa je vybavená päticami E27. Do svietidla sú vhodné aj LED žiarovky, ideálne v retro štýle, ktoré svietidlu dodajú šarm.
Žiarovky nie sú súčasťou dodávky.
Farba:
čierna / medená
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 48 / 54 cm
hĺbka: 48 / 54 cm
výška: 12 cm
Varianty:
3 x tienidlo
4 x tienidlo
5 x tienidlo
Výber varianty zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
závit pre žiarovku: E27
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
0,6 / 0,7 / 0,9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 48 cm, 54 cm |
| HĹBKA | 48 cm, 54 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| PRIEMER | 48 cm, 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg, 0,7 kg, 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 3, 4, 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nástenné svetlo HERPE
Komoda SILENOS Dekorhome
Komoda SILENOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
878.80 €
Tyrkysová
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Šatníková skriňa RANDOM S-1
Dub wotan
Skladom
Kašmír
Skladom
Nočný stolík PARIS 70302
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Šatníková skriňa DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
237.90 €
Čierna
Nie je skladom
339 €
Sivá
Nie je skladom
262.10 €
Bílá lesk
Nie je skladom
330.80 €
Šedá lesk
Nie je skladom
337 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
281.30 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
258.40 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
288.90 €
Černá lesk
Nie je skladom
337.90 €









