- Domov
- Osvetlenie
- Stropná bodová lampa YORK 3xG9
Stropná bodová lampa YORK 3xG9
Telefonická objednávka
Designová bodová lampa YORK je dekorativní stropní svítidlo. Jednotlivé lampy se dají nastavit a otočit podle potřeby do všech možných směrů. Válcová kovová stínidla jsou zdobená drobnými krystaly, které mají vysokou průhlednost a zajišťují tak maximální využití světelného zdroje.
Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
chrom
mosaz
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 55 cm
výška: 17 cm
průměr stínidla: 6,5 cm (x3)
typ patice: 3 x G9 max. 40W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kúpeľňa |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Barová stolička 2 ks umelá koža / chróm Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
201.50 €
Biela
Nie je skladom
195 €
Čierna
Nie je skladom
239.80 €
Červená
Nie je skladom
177.90 €





