- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Stropné svietidlo ACROBAT
Stropné svietidlo ACROBAT
Telefonická objednávka
Dizajnové stropné svetlo ACROBAT okonale kombinuje moderný štýl so štýlom industriálnym. Bude tak skvelou dekoráciou do spálne, predsiene alebo obývacej izby. Lampa sa dá nastaviť a otočiť podľa potreby do všetkých možných smerov.
Kombinujte lampu s ostatnými zo série ACROBAT.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
zlatá / čierna
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 40 / 59 cm
hĺbka: 11 cm
výška: 17 cm
Varianty:
2 x tienidlo
3 x tienidlo
Výber typu lampy zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
priemer tienidla: 11 cm
typ pätice: 2 / 3 x E14 max. 40W
Hmotnosť:
0,4 / 0,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý, Atypický |
| ŠÍRKA | 40 cm, 59 cm |
| HĹBKA | 11 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| PRIEMER | 11 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg, 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné |
| POČET TIENIDIEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nástenná lampa ACROBAT 1xE14
Lavica KAINEUS Dekorhome
Lavica KAINEUS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
417.60 €






