- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena BRISTOL
Obývacia stena BRISTOL
Telefonická objednávka
BRISTOL je štýlová a elegantná obývacia zostava. Vyrobená je z DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub wotan a lava hnedá super mat.
Štyri skrinky poskytujú dostatok úložného priestoru. Dvierka sa otvárajú dotykovým systémom PUSH UP.
Doplňte obývaciu stenu BRISTOL komodou v rovnakom farebnom prevedení.
Farba:
dub wotan / lava hnedá super mat
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 240 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 196 cm
Hmotnosť:
105 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 196 cm |
| HMOTNOSŤ | 105 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 4x skrinka |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Relaxačné kreslo FELIPE
Relaxačné kreslo FELIPE
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Polohovacie kreslo AGUSTIN 2
Polohovacie kreslo AGUSTIN 2
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Kreslo pravá koža / drevo Dekorhome
Kreslo pravá koža / drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
315.90 €
Čierna
Nie je skladom
424.10 €
Sivá
Nie je skladom
297.80 €
Béžová / černá
Nie je skladom
293.80 €




