- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská linka PERLA 260
Kuchynská linka PERLA 260
Telefonická objednávka
KUCHYNSKÁ LINKA PERLA 260
Moderná kuchynská linka PERLA 260 je vhodná do každej domácnosti. Je vyrobená z kvalitnej laminátovej dosky vo viacerých farebných variantoch, takže ju jednoducho začleníte do vašej domácnosti. Dodáva sa s pracovnou doskou s hrúbkou 28 mm (bez drezovej skrinky). Dub sonoma s vrchnou doskou pieskovej farby, remeselný dub / sivý s vrchnou časťou zdobenou dubom wotan a dub cremona / kašmír so sivým vrchom. Kuchynská linka je dodávaná bez drezu a spotrebičov.
- dub sonoma / biely korpus / písková doska
- dub artisan / tmavosivá / korpus dub artisan / doska dub wotan
- dub cremona / kašmír / doska sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
DTD
Rozmery:
Dĺžka zostavy: 260 cm
Šírka horných skriniek: 260 cm
Šírka spodných skriniek: 200 cm
Zostava obsahuje (šírka x hĺbka x výška):
- úzka skrinka so šuplíkmi: 40 x 45 x 85 cm
- široká spodná skrinka: 80 x 45 x 85 cm
- skrinka pod drez: 80 x 45 x 85 cm
- závesná skrinka nad digestor: 60 x 31 x 40 cm
- úzka závesná skrinka: 40 x 31 x 57 cm
- široká závesná skrinka so sklenenými dvierkami: 80 x 31 x 57 cm
- široká závesná skrinka: 80 x 31 x 57 cm
- kuchynská doska
Hmotnosť:
126 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 200 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 126 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 45 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 40 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 200 cm, 260 cm |
| HĹBKA | 31 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 126 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka, 4x horná skrinka, Pracovná doska, Spodná lišta |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 45 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 40 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenský set 4+1 FAUST
Jedálenský set 4+1 FAUST
Dub
Skladom
Dub sonoma
Skladom





