- Domov
- Osvetlenie
- Stolné lampy
- Stolová lampa AROSA
Stolová lampa AROSA
Telefonická objednávka
Jednoduchá a zároveň štýlová stolná lampa AROSA sa skvele hodí do spálne, študentskej izby alebo dopracovne. Látkové tienidlo v niekoľkých farbách s originálnym vzorom je posadené na minimalistickej chrómovej nohe, zakončenej okrúhlym podstavcom.
Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Farba:
ružová
modrá
béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 21 cm
hĺbka: 21 cm
výška: 34 cm
výška tienidla: 18 cm
priemer základne: 12 cm
typ žiarovky: E14
Hmotnosť:
0,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 21 cm |
| HĹBKA | 21 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| PRIEMER | 21 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stolové |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda TEANA
Komoda TEANA
Biela
Odoslanie do 14 dní
143 €
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Posteľ s úložným priestorom CONTINENTAL 2
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Posteľ s úložným priestorom ELIOT 120
Posteľ s úložným priestorom ELIOT 120
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
440 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
440 €
Starorůžová
Nie je skladom
442.30 €





