- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Paris
- RTV stolík PARIS 77810
RTV stolík PARIS 77810
Kód produktu: 0000405703
Telefonická objednávka
Elegantný RTV stolík PARIS 77810 je súčasťou sektorové zostavy PARIS, ktorá je ideálna na zariadenie obývacích izieb, jedální a spální.
Stolík je vyrobený z fóliovanej drevotriesky vo farebnom prevedení: biela. Ozdobné lišty sú vyrobené z MDF.
Disponuje odkladacím priestorom, ktorý sa skladá z dvoch šuplíkov a jedným otvoreným priestorom.
Farba:
biela
Materiál:
fóliovaná DTD / lakovaná MDF
Rozmery:
šírka: 149,4 cm
hĺbka: 41,6 cm
výška: 50,7 cm
hrúbka materiálu: 18 mm
Nosnosť:
vrchná doska: 60 kg
polica: 14 kg
Hmotnosť:
45,2 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Provence, Vidiecky, Elegantný |
| ŠÍRKA | 149,5 cm |
| HĹBKA | 41,6 cm |
| VÝŠKA | 50,7 cm |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Komoda PARIS 70305 / 76716
Odoslanie do 14 dní
od 253.70 €
306.80 €
Přidat do oblíbených
Komoda PARIS 70306 / 76718
Odoslanie do 14 dní
od 343.90 €
419.40 €
Přidat do oblíbených
Vešiaková skriňa PARIS
Odoslanie do 14 dní
od 507.80 €
630.10 €
Přidat do oblíbených














