- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Kora
- RTV stolík KORA KRT2
RTV stolík KORA KRT2
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní.
Základ tvorí laminovaná drevotriesková doska, ozdobné lišty sú z MDF. Úchytky sú vyrobené z kovu. Zaujímavé sú aj nohy, ktoré nábytku zaisťujú stabilitu.
RTV stolík KORA KRT2 je kombinovaný. Na bočných stranách sú skrinky s dvierkami, uprostred je otvorený úložný priestor a jeden šuplík. Skrinky sú policou rozdelené na dve odkladacie plochy.
Farba:
sosna andersen
samoa king
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná DTD / MDF / kov
Rozmery:
Šírka: 158 cm
Hĺbka: 46 cm
Výška: 59 cm
Hmotnosť:
57 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠÍRKA | 158 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Televízny |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rohová komoda KORA KKN1
Rohová komoda KORA KKN1
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
186.50 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
208.60 €
Barová skrinka KORA KK5
Barová skrinka KORA KK5
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
239.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
297.10 €
Nadstavec na komodu KORA KN5
Nadstavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
298.80 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
348 €
Rozkladací jedálenský stôl KORA
Rozkladací jedálenský stôl KORA
Samoa king
Odoslanie do 14 dní
458.60 €
Sosna andersen
Odoslanie do 14 dní
454.50 €







