- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Meorati
- RTV stolík MEORATI
RTV stolík MEORATI
Kód produktu: SF-MEO-B-RTV150
Telefonická objednávka
Závesný TV stolík zo série MEORATI skvele doplní Váš interiér. Séria sa vzynačuje čiernou farbou s drevenými frézovanými dvierkami, ktoré dodávajú šmrc. Skrinka má dve otvorené police, ktoré umožňujú pohodlné usporiadanie multimediálnych zariadení alebo dekorácií. Navyše je vybavená jednou priehradkou za dvierkami.
V našej ponuke nájdete aj TV stolík na nožičkách.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 150 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 40 cm
Hmotnosť:
28 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET POLÍC | 3 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








