- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie zostavy
- Meorati
- Toaletný stolík MEORATI
Toaletný stolík MEORATI
Kód produktu: SF-MEO-B-TOA85
Telefonická objednávka
Toaletný stolík stolík zo série MEORATI skvele doplní Vašu spálňu alebo predsieň. Séria sa vzynačuje čiernou farbou s drevenými frézovanými dvierkami, ktoré dodávajú šmrc. Disponuje dvoma zásuvkami, ktoré nielen pomáhajú udržiavať poriadok. Sada obsahuje zrkadlový panel s priemerom 50 cm.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov / zrkadlo
Rozmery:
šírka: 85 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 155 cm
výška nožičiek: 55 cm
Hmotnosť:
44 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 155 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| PODSVIETENIE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 1 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze








