- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- Závesný TV stolík LIVO s elektrickým krbom
Závesný TV stolík LIVO s elektrickým krbom
Telefonická objednávka
Moderný závesný TV stolík LIVO v bielej farbe s vysokým leskom zo sektorového nábytku LIVO. Konštrukcia je vyrobená z kvalitných, obojstranne laminovaných DTD a MDF dosiek.
Dvierka sú bez úchytiek a otváranie je riešené systémom PUSH-CLICK. Tento stolík je navyše ozvláštnený elektrickým krbom, ktorý zaistí intímnu a príjemnú večernú atmosféru, vďaka tlmenému farebnému podsvieteniu.
Farba:
biely vysoký lesk
Materiál:
laminovaná MDF / sklo
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 30 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny, Závesný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny, Závesný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.







