- Domov
- Obývacia izba
- TV stolíky
- TV stolík THOR Dekorhome
TV stolík THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
Masívny televízny stolík zaujme kvalitným spracovaním mangovníkového dreva doplnené o kovové madlá. Vďaka trom priestranným zásuvkám a veľkej otvorenej priehradke ponúka skriňa dostatok priestoru pre váš prijímač a zbierku DVD.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento televízny stolík s ďalším nábytkom z nášho radu THOR.
Farba:
prírodná
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne mangovníkové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 170 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 45 cm
výška nôh: 4 cm
Otvorená priehradka:
šírka: 148 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 15 cm
Zásuvka sivá / prírodná:
šírka: 38 / 41 cm
hĺbka: 36 / 37 cm
výška: 8 / 9 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 2 |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Rustikálny, Moderný, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Televízny |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 2 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kreslo ARTEMIS Dekorhome
Kreslo ARTEMIS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
158.70 €













