- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava ENIF
Rozkladacia sedacia súprava ENIF
Telefonická objednávka
Rohová sedacia súprava v ľavom prevedení ENIF patrí do sedacích súprav vhodných aj do menších obývacích izieb. Poskytne dostatok priestoru na posedenie pri káve s priateľmi alebo leňošenie rodinných príslušníkov.
Svojou kombináciou béžovej eko kože a svetlohnedej látky Orinoco oživí nejeden interiér. Je rozkladacia, čím vytvorí priestor na spanie o rozmere 130x200 cm. Na komfortnom sedení sa podpisuje výplň sedacej súpravy v podobe pružina falista a pur pena. O komfortné opretie unaveného chrbta sa postarajú opierky v podobe dekoratívne prešitých vankúšov. Vkusne prešitá je aj sedacia časť.
ENIF je postavená na plastových nožičkách v striebornej farbe. Tiež disponuje úložným priestorom, vhodným na ukladanie sezónnych prikrývok, diek a podobne.
Farba:
béžová / svetlohnedá
Materiál:
eko koža 112 / látka Orinoco 24 / pružina Falista / PUR pena / plast
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 268 cm
hĺbka: 157 cm
výška: 97 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 40 cm
rozmer plochy na spanie: 130x200 cm
výška nožičiek: 3 cm
výška chrbtovej opierky: 50 cm
rozmery otomanu: 68x118 cm
rozmery vankúša: 67x55 cm
Nosnosť:
90 kg / osoba
Hmotnosť:
135 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 268 cm |
| HĹBKA | 157 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 135 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 268 cm |
| HĹBKA | 157 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 135 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Nočný stolík Dekorhome
Komoda 230 cm Dekorhome
Hojdacie kreslo s podnožkou Dekorhome
Konferenčný stolík Dekorhome
Jedálenské kreslo K517
Jedálenské kreslo K517
Zelená
Skladom
Sivá
Skladom







