- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava JOGI
Rozkladacia sedacia súprava JOGI
Telefonická objednávka
Vychutnať si spoločné chvíle s rodinou je na nezaplatenie. Či už je to kuchyňa alebo obývacia izba, je to miesto, kde sa všetci stretávame. JOGI je priestranná sedačka s množstvom kvalít.
Je celočalúnená, čo znamená, že si ju môžete umiestniť kdekoľvek, teda aj doprostred miestnosti. Oblečená je do látky Soro v sivej farbe. Pýši sa polohovacími opierkami hlavy, ktoré znásobujú pocit komfortného sedenia. Disponuje funkciou rozkladu, ktorý ju v jednom kroku premení na plnohodnotné lôžko s plochou na spanie 130x195 cm.
Nesie v sebe úložný priestor, ktorý sa nachádza v otomanovej časti. Výplň sedacej súpravy predstavuje pružina falista kombinovaná s pur penou. Postavená je na dizajnových kovových nožičkách v čiernej farbe.
Ponúkame vám možnosť objednať si sedačku v 7 farebných prevedeniach látky Soro, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Doba dodania 6-8 týždňov.
Farba:
svetlosivá / čierna
Materiál:
látka Soro 90 / pružina Falista / PUR pena T30 / kov
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:
šírka: 250 cm
hĺbka: 183 cm
výška: 76 / 90 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 42 cm
rozmer plochy na spanie: 130x195 cm
výška nožičiek: 12 cm
výška chrbtovej opierky: 50 cm
šírka otomanu: 91 cm
rozmer opierky na ruky: 23x61 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
140 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 183 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| HĹBKA | 183 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pena, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Stojan na kvety jedľové drevo Dekorhome
Stojan na kvety jedľové drevo Dekorhome
83 cm Odoslanie do 10 dní 56.80 € 132 cm Odoslanie do 10 dní 85 €Globus bar masívne drevo Dekorhome
Globus bar masívne drevo Dekorhome
Úložná truhla masívne drevo / kov Dekorhome
Úložná truhla masívne drevo / kov Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
216 €
Světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
207.10 €
Konferenčný stolík drevo Dekorhome
Lavica zamat / nerezová oceľ Dekorhome
Lavica zamat / nerezová oceľ Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
227.50 €
Sivá
Nie je skladom
185.60 €
Modrá
Nie je skladom
287.40 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
244.20 €
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Kreslo látka / drevo Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 10 dní
194 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.60 €
Zelená
Nie je skladom
197.30 €
Krémová
Odoslanie do 10 dní
286.10 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
269.30 €
Vínová
Nie je skladom
244.70 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
283.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
154.50 €
Žltá
Odoslanie do 10 dní
260.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 10 dní
253.10 €












