- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Odkladacie stolíky
- Príručný stolík XANTHOS Dekorhome
Príručný stolík XANTHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento odkladací stolík na prvý pohľad zaujme svojim neobvyklým moderným a minimalistickým designom. Nadčasový dizajn stola ľahko skombinujete so širokou škálou nábytku a štýlov. Stolík sa skvele hodí ako odkladací stolík k vašej pohovke alebo ako moderný nočný stolík do vašej spálne. Vďaka minimalistickému dizajnu je možné stôl prisunúť obzvlášť blízko k pohovke alebo posteli a slúži ako praktická polička na notebook.
Farba:
dub / čierna
čierna / sivá (mramorový vzhľad)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 63 cm
hrúbka dosky: 1,2 cm
Nosnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Odkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Koberec TIANNA
Toaletný stolík s taburetom dub / čierna Dekorhome
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Koberec so strapcami SONIL
Stojací stmievací LED lampa Dekorhome
Stojací stmievací LED lampa Dekorhome
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
153.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
143.30 €
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Nie je skladom
180.90 €
Černý mramor
NIE JE DOSTUPNÝ
180.90 €















