- Domov
- Obývacia izba
- Konzolové stolíky
- Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Konzolový stolík XANTHOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento konzolový stolík na prvý pohľad zaujme svojim neobvyklým moderným a minimalistickým designom. Nadčasový dizajn stola ľahko skombinujete so širokou škálou nábytku a štýlov.
Odporúčame kombinovať s ďalším nábytkom zo série XANTHOS.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
čierna / mramor
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF laminovaná / kov / sklo
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 75 cm
Nosnosť:
10 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP STOLA | Konzolový, Odkladací, Príručný, Toaletný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Príručný stolík XANTHOS Dekorhome
Príručný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
66.80 €
Černý mramor
Nie je skladom
68.50 €
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
169 €
Sheesham
Nie je skladom
422.40 €
Sheesham smoke
Nie je skladom
344.50 €















