- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo ušiak LORD
Kreslo ušiak LORD
Telefonická objednávka
Štýlové kreslo ušiak LORD na prvý pohľad láka na odpočinok alebo na posedenie s príjemnou knižkou.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel v niekoľkých farebných variantoch: béžová, horčicová, tyrkysová, modrá, zelená, sivá. Pýši sa mäkkým sedákom, vysokou chrbtovou opierkou a čalúnenými podrúčkami. Chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne gombíky. Stojí na štyroch masívnych nohách v dekore: wenge.
Farba:
béžová / wenge
horčicová / wenge
tyrkysová / wenge
modrá / wenge
zelená / wenge
sivá / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Bluvel / drevo
Rozmery:
šírka: 72 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 101 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 41 cm
Hmotnosť:
25 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Taburet RON
Taburet RON
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Zelená
Nie je skladom
114.60 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Krémová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Modrá
Nie je skladom
114.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
114.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
114.60 €
Skořicová
Odoslanie do 5-6 týždňov
114.60 €
Světle růžová
Odoslanie do 10-14 dní
114.60 €
Stojaca lampa čierna vŕba Dekorhome
Stojaca lampa čierna vŕba Dekorhome
52 cm Nie je skladom 46.10 € 61 cm Nie je skladom 51 € 72 cm Nie je skladom 77.50 € 84 cm Nie je skladom 90.20 €Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Tmavo zelená
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Mentolová
Nie je skladom
138.20 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
136.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
85.80 €
Rezavá
Nie je skladom
127.80 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Ružová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
90.10 €











