- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Príručný stolík NIDEN
Príručný stolík NIDEN
Telefonická objednávka
Pracujete často doma alebo trávite veľa času na tabletu? Príručný stolík NIDEN je pre vás ako stvorený.
Vďaka kolieskam sa s ním dobre manipuluje. Veľkou výhodou je zárez na tabliet a dve police vhodné na odkladanie kníh, časopisov alebo podkladov k práci.
Vyrobený je z kvalitnej drevotriesky v bielej farbe alebo svetlý betón. So stolíkom NIDEN bude život krajší a práca jednoduchšia.
Farba:
biela
svetlý betón
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
DTD / plastové kolieska
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 50 cm
hrúbka materiálu: 15 mm
Hmotnosť:
5,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,4 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP STOLA | Odkladací, Príručný |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Alternatívne produkty8
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkladací stolík 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
150.40 €













