- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Johan
- Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Pracovný obojstranný stôl JOHAN 2 NEW 08
Telefonická objednávka
Pracovný stôl JOHAN NEW 08 je obojstranný, z jednej i druhej strany k nemu môžete zasunúť stoličku či kreslo. Konštrukcia je pevná, stabilita stola je podporená stredovou doskou.
K výrobe bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska.
Stôl môžete využiť aj ako písací stôl, poskytuje dostatočne veľkú pracovnú plochu.
Je súčasťou dizajnové kancelárske zostavy JOHAN NEW vhodné na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.
Farba:
dub sonoma
kraft dunkel / biela
biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 148 cm
hĺbka: 67,5 cm
výška: 73,5 cm
Nosnosť:
10 kg
Hmotnosť:
31 kg
Dodává sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 148 cm |
| HĹBKA | 67,5 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 148 cm |
| HĹBKA | 67,5 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl JOHAN 2 NEW 01
Písací stôl JOHAN 2 NEW 01
Biela
Odoslanie do 14 dní
89.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
89.20 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
64.20 €
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Počítačový stôl JOHAN 2 NEW 02
Biela
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
84 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Kontajner so zámkom JOHAN 2 NEW 12
Kontajner so zámkom JOHAN 2 NEW 12
Biela
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
85.70 €
Rohový stolík JOHAN 2 NEW 06
Kancelársky regál vysoký JOHAN 2 NEW 04
Kancelársky regál vysoký JOHAN 2 NEW 04
Biela
Odoslanie do 14 dní
118.40 €
Dub sonoma
Skladom
98.30 €
Dub craft
Skladom
89.80 €
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Biela
Odoslanie do 14 dní
223.40 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
223.40 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Kancelársky kontajner JOHAN 2 NEW 07
Biela
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
81.60 €
Dub craft
Odoslanie do 14 dní
59.40 €
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Kancelárska zostava JOHAN 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
679.90 €
Dub craft
Nie je skladom
506.20 €














