- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Rioma
- Písací stôl RIOMA TYP 16
Písací stôl RIOMA TYP 16
Telefonická objednávka
Písací stôl RIOMA TYP 16 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 16/22 mm v niekoľkých farebných variantoch.
Stôl je súčasťou modernej zostavy RIOMA vhodné na zariadení kancelárii, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.
Kvalitný slovenský výrobok.
Farba:
biela
grafit / biela
grafit / dub artisan
dub artisan / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
45 kg
Hmotnosť:
46,5 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 46,5 kg |
| NOSNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 46,5 kg |
| NOSNOSŤ | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový, Pracovný, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Regál RIOMA TYP 02
Písací stôl RIOMA TYP 11
Písací stôl RIOMA TYP 17
Vešiakový panel RIOMA TYP 19
Vešiaková skriňa RIOMA TYP 20
Kancelárske kreslo CARLOS
Kancelárske kreslo CARLOS
Čierna
Skladom
Světle hnědá
Skladom













