- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Rioma
- Písací stôl RIOMA TYP 11
Písací stôl RIOMA TYP 11
Telefonická objednávka
Písací stôl RIOMA TYP 11 je vyrobený z laminovanej drevotriesky o sile 22 mm v niekoľkých farebných variantoch.
Stôl je súčasťou modernej zostavy RIOMA vhodné na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.
Kvalitný slovenský výrobok.
Farba:
biela
grafit / biela
grafit / dub artisan
dub artisan / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
42 kg
Dodáva sa v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 42 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Počítačový, Písací |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









