- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Polohovateľná sedacia súprava FASAN 3+2+1
Polohovateľná sedacia súprava FASAN 3+2+1
Telefonická objednávka
Pocit pohodlia a komfortu? Sedacia zostava FASAN ponúka dokonalé miesto na oddych priamo u vás doma. Zložená je z trojsedu, dvojsedu a kresla v dvoch farebných variantoch.
Trojsed disponuje funkciou polohovania ľavej a pravej časti a stredná časť je pevná. Dvojsed tvoria dve kreslá, ktoré je možné polohovať nezávisle na sebe. Funkciou polohovania disponuje samozrejme aj kreslo. Podnož vysuniete pomocou páčky na bočnej strane kresla. Operadlo sklopíte jemným potlačením dozadu. Keď opäť zatlačíte, operadlo sa vráti do pôvodnej polohy. Podnož sklopíte tak, že do nej zatlačíte nohami.
Drevená konštrukcia zostavy FASAN je vyrobená z eukalyptu. Sedacia časť je vyplnená PUR penou.
Farba:
sivohnedá taupe
tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / pena / drevo
Rozmery trojsedu:
šírka: 184 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 102 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 49 cm
Rozmery dvojsedu:
šírka: 130 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 102 cm
Rozmery kresla:
šírka: 73 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 102 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 49 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
120 kg / osoba
Hmotnosť:
160 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 73 cm, 130 cm, 184 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 73 cm, 130 cm, 184 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 160 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Závesná lampa OKIRA TYP 1
Elektrické polohovacie kreslo KRONOS VELVET
Elektrické polohovacie kreslo KRONOS VELVET
Sivá
Nie je skladom
362 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
362 €
Skořicová
Nie je skladom
362 €
Závesný TV stolík LIVO s elektrickým krbom
Relaxačné kreslo SPENCER
Relaxačné kreslo SPENCER
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
270.40 €
Cappuccino
Nie je skladom
270.40 €
Světle šedá
Nie je skladom
270.40 €

































