- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava AMEDIA
Sedacia súprava AMEDIA
Telefonická objednávka
Elegantná sedacia súprava AMEDIA je čalúnená kvalitnou látkou v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a tmavosivá. Súprava obsahuje dve kreslá a 3-miestnu rozkladaciu pohovku. Zostava je inšpirovaný trendovým škandinávskym štýlom a stane sa dominantou vašej obývačky.
Pohovka stojí na pevných drevených nožičkách a má výrazné dekoratívne prešívanie na operadle a z vonkajšej strany opierok. Výplň sedacej časti je z bonelové pružiny. Je rozkladacia a disponuje spacie plochou 124 x 180 cm. Súčasťou pohovky je aj praktický úložný priestor.
Kreslo stojí na pevných drevených nožičkách a má výrazné dekoratívne prešívanie na operadle a z vonkajšej strany opierok. Výplň sedacej časti je z bonelové pružiny.
K zostave je možné dokúpiť jednotlivé komponenty AMEDIA.
Farba:
horčicová / natural
sivá / natural
čokoládová / natural
staroružová / natural
tmavosivá/ natural
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery pohovky:
šírka: 210 cm
hĺbka: 94 cm
výška: 92 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška sedu: 45 cm
šírka chrbtovej opierky: 47 cm
rozmery opierky na ruky: 10 x 54 cm
výška nožičiek: 13 cm
spacie plocha: 124 x 180 cm
Rozmery kresla:
šírka: 88 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška sedu: 45 cm
šírka chrbtovej opierky: 64 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:
156 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 88 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 94 cm, 95 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 156 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 88 cm |
| HĹBKA KRESLA | 95 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 210 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 94 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 92 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 88 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 94 cm, 95 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 92 cm |
| HMOTNOSŤ | 156 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 2x kreslo |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 88 cm |
| HĹBKA KRESLA | 95 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 210 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 94 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 92 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacie 3-miestna pohovka AMEDIA
Rozkladacie 3-miestna pohovka ALADA
Rozkladacie 3-miestna pohovka ALADA
Ružová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Čokoládová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
405.30 €


























