- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Sedacia súprava rozkladacia BORN U
Sedacia súprava rozkladacia BORN U
Telefonická objednávka
Rohová sedacia súprava BORN U je rozkladacia, takže ponúka dostatok miesta na leňošenie alebo príležitostné spanie. Vyrobená je z kvalitných materiálov, ako je látka Cable v sivej farbe. Na výber je z dvoch variantov - pravé a ľavé prevedenie.
Jednou z množstva výhod sú aj výškovo nastaviteľné opierky hlavy pre väčší komfort sedenia, 2 úložné priestory a tiež možnosť rozloženia na plnohodnotné lôžko s veľkosťou 125x270 cm, kde sa hravo vyspí nečakaná návšteva.
Sedacia časť je vyplnená pružinou, ktorá zaisťuje komfortnejšie sedenie. Sedačku dodávame s dekoratívnymi vankúšmi.
Sedačku dodávame s dekoratívnymi vankúšmi.
Farba:
sivá
materiál:
látka Cable / pružina Falista
Tvar:
U
Orientácia pohovky:
pravá
ľavá
Výber orientácie pohovky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variantanie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Rozmery:
šírka: 335 cm
hĺbka: 155/200 cm
výška: 93/105 cm
plocha na spanie (ŠxD): 125x270 cm
výška sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 55 cm
výška nožičiek: 3 cm
Nosnosť na osobu:
90 kg
Hmotnosť:
212 kg
Dodávané v demonte.
Možnosť objednania siedmich farieb látky Cable a siedmich farieb ekokoža na dotaz. Odtiene nájdete v priloženom vzorkovníka. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia doba 8-10 týždňov.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 155 cm, 200 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA | 155 cm, 200 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 105 cm |
| HMOTNOSŤ | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x vankúš |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 3 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá, Ľavá |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Knižnica / regál 140 Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
124.80 €
Čierna
Nie je skladom
106.80 €
Sivá
Nie je skladom
99.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
109.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
114.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
120 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
96.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
96.10 €
Černá lesk
Nie je skladom
114.20 €






























