- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske zostavy
- Rioma
- Konferenčný stolík RIOMA TYP 32
Konferenčný stolík RIOMA TYP 32
Telefonická objednávka
Konferenčný stolík RIOMA TYP 32 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky o sile 16/22 mm v niekoľkých farebných variantoch.
Stolík je súčasťou modernej zostavy RIOMA vhodnej na zariadenie kancelárií, pracovní, školských učební alebo zasadacích miestností.
Obohatený je o štyri kolieska, takže ho ľahko premiestnite, kde budete potrebovať.
Kvalitný slovenský výrobok.
Farba:
biela
grafit / biela
grafit / dub artisan
dub artisan / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
DTD laminovaná / plastové kolieska
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 45,2 cm
Nosnosť:
15 kg
Hmotnosť:
30 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









