- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Otočné kreslo THEA mikrovlákno Dekorhome
Otočné kreslo THEA mikrovlákno Dekorhome
Kód produktu: INVI40837
Telefonická objednávka
VERSATILNÉ POUŽITIE A ŠTÝLOVÁ KOMBINÁCIA
Kreslo THEA sa skvele hodí do rôznych priestorov, od obývacej izby až po kanceláriu. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a elegantnému vzhľadu je možné kreslo ľahko kombinovať so širokou škálou nábytku, ako je zamatová pohovka, príborník s kovovými prvkami, alebo moderná stojaca lampa, čo vytvorí harmonicky zariadený interiér.

KOMFORT A PODPORA
Sedadlo kresla je silne polstrované, čo zaisťuje maximálny komfort pri sedení. Extra silné polstrovanie na sedadle a operadle poskytuje vynikajúcu podporu a pohodlie, čo robí kreslo THEA ideálnym miestom na relaxáciu.

OTOČNÁ PODNOŽ A ROBUSTNEJ KONŠTRUKCIE
Podnož kresla je vyrobená z kovu a lakovaná čiernou farbou, čo zaručuje stabilitu a dlhú životnosť. Otočná funkcia kresla umožňuje ľahké a plynulé pohyby, čo je praktické pre každodenné používanie doma alebo v kancelárii.

VERSATILNÉ POUŽITIE A ŠTÝLOVÁ KOMBINÁCIA
Kreslo sa skvele hodí do rôznych priestorov, od obývacej izby až po kanceláriu. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a elegantnému vzhľadu je možné kreslo ľahko kombinovať so širokou škálou nábytku, ako je zamatová pohovka, príborník s kovovými prvkami, alebo moderná stojaca lampa, čo vytvorí harmonicky zariadený interiér.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 80 cm
šírka sedu: 54 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 45 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Otočné kreslo THEA samet Dekorhome
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
285.50 €
Krémová
Nie je skladom
285.50 €
Smaragdová
Nie je skladom
330.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
267.80 €
Otočné kreslo THEA samet Dekorhome
Sivá
Nie je skladom
285.50 €
Krémová
Nie je skladom
285.50 €
Smaragdová
Nie je skladom
330.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
267.80 €
Prijímame predobjednávky
od 267.80 €
373.40 €
Přidat do oblíbených







