- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Otočné kreslo s podnožkou patchwork látka / kov Dekorhome
Otočné kreslo s podnožkou patchwork látka / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto relaxačné kreslo so stoličkou je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru.
Kreslo s jasným patchworkovým vzorom pôsobí esteticky. Navyše je polstrované penovým molitanom a čalúnené na dotyk mäkkou tkaninou, takže vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie. Toto relaxačné kreslo sa otáča o 360 stupňov, čo zaisťuje mimoriadnu flexibilitu. Kreslo s podnožkou podopiera oceľový rám, je teda stabilné a odolné.
Kreslo dodávame vo viacerých variantoch.
Farba:
viacbarený patchwork / čierna
viacbarený patchwork / chróm
Výber farby podnože zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / oceľ / pena
Rozmery kresla:
šírka: 62 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 98 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Rozmery taburetu:
šírka: 47 cm
hĺbka: 32 cm
výška: 38,5 cm
Hmotnosť:
13,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 32 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Pena |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 47 cm, 62 cm |
| HĹBKA | 32 cm, 68 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm, 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polyester, Pena |
| OBSAH SETU | 1x kreslo, 1x taburet |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| HĹBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
























