- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo ATLANTIS
Kreslo ATLANTIS
Kód produktu: V-CH-ATLANTIS-FOT
Telefonická objednávka
Elegantné kreslo ATLANTIS na prvý pohľad láka k odpočinku a relaxácii.
Kreslo je čalúnené látkou v antracitovej farbe. Stojí na štyroch kovových nohách v čiernej farbe. K maximálnemu pohodliu prispieva vysoká a tvarovaná chrbtová opierka.
Farba:
antracit / čierna
Materiál:
látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 106 cm
výška sedu: 41 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Odkladací stolík ESUS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
Odoslanie do 14 dní
90.10 €
118.70 €
Přidat do oblíbených
Stojacia lampa látka / drevo Dekorhome
Prijímame predobjednávky
od 91.70 €
111 €
Přidat do oblíbených











