- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Pohovka MILANO 3S
Pohovka MILANO 3S
Telefonická objednávka
POHOVKA MILANO 3S
Predstavujeme vám pohovku MILANO 3S - dokonalú kombináciu štýlu, pohodlia a kvality. Táto štýlová pohovka v obľúbenom retro štýle je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kus nábytku, ktorý skvele vyzerá a zároveň poskytuje neuveriteľné pohodlie.
VYSOKÁ KVALITA
Čalúnenie z prvotriednej látky Castel v štyroch farebných variantoch dodáva pohovke nádych luxusu, zatiaľ čo pevná konštrukcia z masívneho bukového dreva v dekore tmavého orecha zaručuje stabilitu a dlhovekosť.
- krémová
- béžová
- olivová
- svetlomodrá
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
MOŽNOSTI ROZŠÍRENIA
Pohovka MILANO 3S nie je len obyčajným kusom nábytku, je to investícia do vášho domova. Vďaka možnosti doplniť interiér s kreslom alebo dvojmiestnou pohovkou MILANO môžete vytvoriť harmonický a štýlový priestor pre relaxáciu a stretávanie sa s rodinou či priateľmi.
DIZAJN POHOVKY
Nielenže táto pohovka vyzerá úchvatne, ale je navrhnutá tak, aby maximálne podporovala vaše telo a umožnila vám relaxovať v správnej polohe bez bolesti chrbta alebo krku. Vyskúšajte rozdiel, ktorý prináša pohovka MILANO 3S, a doprajte si komfort, ktorý si zaslúžite.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne bukové drevo / látka Castel
Rozmery:
šírka: 175 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
100 kg / osoba
Hmotnosť:
35 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia pohovka HARPERA BIG SOFA
Rozkladacia pohovka HARPERA BIG SOFA
Krémová
Odoslanie do 14 dní
745.50 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
745.50 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
745.50 €

























