- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo SANTI
Kreslo SANTI
Telefonická objednávka
Dizajnové kreslo SANTI v art-deco štýle vás očarí na prvý pohľad.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet vo farebných variantoch: zelená a sivá. Stojí na štyroch chrómových nohách v zlatej farbe. Kreslo sa pýši silným sedákom, čalúnenými podrúčkami a chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne gombíky.
Farba:
zelená / zlatá
sivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka Velvet / chróm
Rozmery:
šírka: 74 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 45 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Taburet HESTIA VELVET K
Taburet HESTIA VELVET K
Čierna
Nie je skladom
233.70 €
Zelená
Nie je skladom
224.60 €
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Modrá
Nie je skladom
224.60 €
Hořčicová
Nie je skladom
216.50 €
Světle šedá
Odoslanie do 10-14 dní
233.70 €
Světle růžová
Nie je skladom
216.50 €















