- Domov
- Obývacia izba
- Odkladacie stolíky
- Odkladací stolík 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnový set dvoch odkladacích stolíkov v industriálnom štýle, ktoré boli ručne vyrobené z kvalitného sheeshamového/mangovníkového dreva a kovu.
Táto sada je veľmi variabilná, stolčeky je možné využiť ako konferenčné, servírovacie, príručné, nočné alebo napríklad ako podstavce pod kvetináče. Dosky sú odnímateľné a dajú sa tak použiť ako podnos.
Stolíky je možné zasunúť do seba pre úsporu miesta.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:
sheeshamové drevo / čierna
mangovníkové drevo / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / masívne drevo
Rozmery veľkého stolíka:
šírka: 45 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 50 cm
podnos: 41 cm x 5 cm x 41 cm (ŠxVxH)
Rozmery malého stolíka:
šírka: 40 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 42 cm
podnos: 36 cm x 5 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Sada obsahuje: 2x stolík
Hmotnosť:
14,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Vintage, Škandinávsky, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm, 45 cm |
| HĹBKA | 40 cm, 45 cm |
| VÝŠKA | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný, Nočný, Odkladací, Príručný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Konferenčný stolík GAIA Dekorhome
Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Chesterfield kreslo umelá koža Dekorhome
Biela
Nie je skladom
192.40 €
Zlatá
Nie je skladom
209.20 €
Stříbrná
Nie je skladom
195.90 €
Bronzová
Nie je skladom
183.70 €
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Leňoška Chesterfield umelá koža Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
440.50 €
Tmavě hnědá
Nie je skladom
570 €
Stříbrná
Odoslanie do 10 dní
546.50 €
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Biela
Nie je skladom
1 452.30 €
Sivá
Nie je skladom
1 452.30 €
Borovice
Nie je skladom
1 091.90 €
Stojacia lampa ZAFIRA Dekorhome
Stojacia lampa ZAFIRA Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
417.60 €
Zlatá
Nie je skladom
417.60 €
Měděná
Nie je skladom
417.60 €












