- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stolík 2 ks Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks Dekorhome
Telefonická objednávka
Tieto štýlové konferenčné stolíky vnesú do súčasného vybavenia vášho domova nádych elegancie.
Kompozitné drevo je mimoriadne kvalitné, má hladký povrch a vyznačuje sa pevnosťou, stabilitou a odolnosťou proti vlhkosti. Horná doska tohto odkladacieho stolíka ponúka bezpečnú plochu na servírovanie občerstvenia a nápojov alebo na vystavenie váz, mís s ovocím či iných dekorácií.
Drevené nožičky dodávajú stolíku prirodzený a príjemný vzhľad a zároveň zaisťujú stabilitu. Skvele sa hodí do akéhokoľvek interiéru.
Farba:
biela / prírodná
čierna / prírodná
sivá / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne borovicové drevo / kompozitné drevo
Rozmery stolíka:
šírka: 53 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 43,5 cm
Rozmery menšieho stolíka:
šírka: 41 cm
hĺbka: 41 cm
výška: 48,5 cm
Hmotnosť:
6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 41 cm, 53 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 53 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 48,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 41 cm, 53 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 53 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 48,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Kompozitné drevo, Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Komoda VIOLA Dekorhome
Písací stôl s 2 zásuvkami Dekorhome
Písací stôl s 2 zásuvkami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
166.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
201.80 €
Sivá
Nie je skladom
182.70 €












