- Domov
- Vitrína Corona borovice Dekorhome
Vitrína Corona borovice Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento vysoko kvalitný drevený kredenc je luxusným kusom nábytku v mexickom štýle „Corona“. Navoskované borovicové drevo vyžaruje rustikálny mexický šarm, a aj preto je tento príborník s vitrínou skvelým doplnkom do vašej obývačky alebo jedálne.
Tento odolný a robustný príborník je zhotovený z masívneho borovicového dreva. Deväť poličiek v hornej časti skrine je ideálne na vystavenie pohárov alebo jedálenských súprav, ale rovnako dobre sa hodí aj na uloženie a organizáciu kníh, časopisov, CD alebo dokumentov. Presklené dvierka vám umožňujú vystaviť predmety a zároveň ich chrániť pred prachom. Tri zásuvky a tri skrinky v spodnej časti skrine pojmú veľké množstvo vašich osobných potrieb.
V dodávke zasielame kredenc s vitrínou a príborník. Montáž je jednoduchá.
Farba:
biela
sivá
prírodná borovice
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne borovicové drevo / kov / sklo
Rozmery horná vitrína:
šírka: 132 cm
hĺbka: 37,5 cm
výška: 118 cm
Rozmery spodný príborník:
šírka: 132 cm
hĺbka: 43 cm
výška: 78 cm
Hmotnosť:
75,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 132 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 196 cm |
| HMOTNOSŤ | 75,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 9 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Sedacia súprava rozkladacia LAMORA U
Sedacia súprava rozkladacia LAMORA U
Pravá Odoslanie do 14 dní 1 581.60 € Ľavá Odoslanie do 14 dní 1 581.60 €Shaggy koberec ANNAG
Shaggy koberec ANNAG
80x150 cm SkladomZávesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €


















