- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena ASOLE NEW
Obývacia stena ASOLE NEW
Telefonická objednávka
Obývacia stena ASOLE NEW je zložená z dvoch skriniek, RTV stolíka a poličky. Kombinácia dreveného dekoru dub sonoma a bielej farby je jednoducho nesmrteľná a rozžiari váš interiér.
Závesná skrinka a komoda majú úložný priestor rozdelený poličkou na dve odkladacie miesta.
RTV stolík disponuje otváracou skrinkou zhora, ktorá je vo vnútri rozdelená priečkou na dva úložné priestory, na boku RTV stolíka je otvorený priestor rozdelený poličkou na dve časti.
Polička bude okrasným kúskom, ale zároveň vám poskytne miesto na knihy či fotografie na pekné spomienky.
Farba:
dub sonoma / biela
Materiál:
DTD laminovaná
Celkové rozmery:
šírka: 240 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 170 cm
Rozmery RTV stolíka:
šírka: 180 cm
hĺbka: 35,5 cm
výška: 37 cm
nosnosť: 15 kg
Rozmery stojacej skrinky:
šírka: 50 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 79 cm
nosnosť: 15 kg
Rozmery závesnej skrinky:
šírka: 50 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 78 cm
nosnosť: 10 kg
Rozmery poličky:
šírka: 79 cm
hĺbka: 17 cm
výška: 8 cm
nosnosť: 5 kg
Hmotnosť:
79,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 170 cm |
| HMOTNOSŤ | 79,7 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík, 1x polica, 2x skriňa |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
























