- Domov
- Obývacia izba
- Obývacie steny
- Obývacia stena SALESA
Obývacia stena SALESA
Telefonická objednávka
Moderná obývacia stena SALESA je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky vo farebnom prevedení dub sonoma.
Farebne sa hodí do každej domácnosti, ktorú si chcete zariadiť v modernom, ale aj klasickom štýle.
Skladá sa z dvoch priestranných skriniek so sklenenými vitrínami, RTV stolíka a jednej police.
Skrinka má vo vnútri tri police.
RTV stolík je tvorený uzavretou aj otvorenou časťou. Je dodávaný bez skleneného podstavca na TV, podstavec nie je možné objednať.
Farba:
dub sonoma
Materiál:
laminovaná DTD / sklo
Celkové rozmery:
Šírka: 234,8 cm
Hĺbka: 40,2 cm
Výška: 175 cm
Rozmery skrinky s vitrínou:
Šírka: 59 cm
Hĺbka: 29 cm
Výška: 113 cm
Rozmery stojacej vitríny:
Šírka: 59 cm
Hĺbka: 30,5 cm
Výška: 115,5 cm
Rozmery RTV stolíka:
Šírka: 177 cm
Hĺbka: 40 cm
Výška: 27,5 cm
Rozmery police:
Šírka: 102 cm
Hĺbka: 17,5 cm
Výška: 16 cm
Dodává sa v demonte.
K obývacej stene doporučujeme zakúpiť LED osvetlenie s modrým podfarbením a komodu SALESA s šírkou až 140,4 cm v rovnakom barevnom prevedení.
Hmotnosť:
74 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 234,8 cm |
| HĹBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 175 cm |
| HMOTNOSŤ | 74 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x RTV stolík, 1x polica, 2x vitrína |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| PODSVIETENIE | Možno dokúpiť |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Polohovacie kreslo AGUSTIN
Polohovacie kreslo AGUSTIN
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom



























