- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenné svetlo LESS
Nástenné svetlo LESS
Telefonická objednávka
Stylová lampa zapadne do industriálnho nebo moderního stylu. Bude se vyjímat v obývacím pokoji, předsíni nebo v pracovně. Matná černá vnější strana v kombinaci s tlumeným zlatem uvnitř dodá eleganci každé místnosti.
Lampa je vybavena paticemi E14.
Doporučujeme kombinovat s dalšími světly série.
Barva:
černá / zlatá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 10 cm
hloubka: 13 cm
výška: 14 cm
rozměr stínidla: 12x10 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,3 kg
Dodáváno v demontu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 10 cm |
| HĹBKA | 13 cm |
| VÝŠKA | 14 cm |
| PRIEMER | 10 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Odkladací stolík AMON Dekorhome
Odkladací stolík AMON Dekorhome
Stříbrná
Nie je skladom
159 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
167.70 €
3miestna pohovka KYZIKOS Dekorhome
3miestna pohovka KYZIKOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
775.40 €
Sivá
Nie je skladom
1 000.80 €
Komoda VIOLA Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Černá / šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
193.50 €
Černá / světle šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Stříbrná / šedá
Odoslanie do 14 dní
284 €




