- Domov
- Osvetlenie
- Nástenné svetlá
- Nástenná bodová lampa ATARRI 1xE14
Nástenná bodová lampa ATARRI 1xE14
Kód produktu: CA-91-68019
Telefonická objednávka
Dizajnová bodová lampa ATARRI je vyrobená z MDF a kovu. Lampa sa dá nastaviť a otočiť podľa potreby do všetkých možných smerov. Skvele zapadne k zrkadlu do spálne, predsiene alebo kúpeľne.
Kombinujte lampu s ostatnými zo série ATARRI.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
biela / hnedá
Materiál:
kov / MDF doska
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 15 cm
výška: 12 cm
priemer tienidla: 10 cm
typ pätice: 1 x E14 max. 25W
Hmotnosť:
0,2 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Pracovňa / kancelária, Kúpeľňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| PRIEMER | 10 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík ECHIDNA Dekorhome
Varianty produktu
Konferenčný stolík ECHIDNA Dekorhome
100x45x30 cm Odoslanie do 14 dní 197.80 € 70x70x35 cm Odoslanie do 14 dní 232.30 €
Odoslanie do 14 dní
od 197.80 €
272.40 €
Přidat do oblíbených
Sada svietidiel nad zrkadlo Dekorhome
Varianty produktu
Sada svietidiel nad zrkadlo Dekorhome
2x svietidlo Nie je skladom 120.70 € 4x svietidlo Nie je skladom 241.20 €Prijímame predobjednávky
od 120.70 €
139.30 €
Přidat do oblíbených
Stropné svietidlo ATARRI
Varianty produktu
Stropné svietidlo ATARRI
2 Odoslanie do 14 dní 36.10 € 3 Odoslanie do 14 dní 54.10 € 4 Odoslanie do 14 dní 72 €
Odoslanie do 14 dní
od 36.10 €
46.70 €
Přidat do oblíbených




