- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- 3miestna pohovka KYZIKOS Dekorhome
3miestna pohovka KYZIKOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Srdcom každej obývacej izby je bezpochyby pohovka. Tu môžete pohodlne sedieť, sledovať svoj obľúbený seriál alebo čítať knihu.
V dvoch sedákoch pohovky je vysoko kvalitná pružina. Silné chrbtové vankúše dokonale završujú pohodlie a spolu s dvoma malými dekoratívnymi vankúšikmi pôsobí pohovka obzvlášť útulne. Stojí na vlásenkových kovovýh nohách renej farby.
Zadná strana je čalúnená, preto môžete použiť aj ako predel miestnosti.
Farba:
hnedá / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka - mirkovlákno (100% polyester) / drevo / pružina / kov
Rozmery:
šírka: 194 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 83 cm
šírka sedu: 175 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 45 cm
výška podrúčiek: 69 cm
výška nožičiek: 15 cm
rozmery malého vankúša: 50 x 25 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 194 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| NOSNOSŤ | 180 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 175 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Koberec TIANNA
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome
Dub
Odoslanie do 14 dní
396.10 €
Sheeshamové drevo
Nie je skladom
228 €
3-miestna pohovka HESTIÁ Dekorhome
3-miestna pohovka HESTIÁ Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 168.30 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 210.70 €
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenčný stolík ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Měděná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
434.90 €
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Kreslo DIKÉ Dekorhome
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Rohová sedacia súprava HESTIÁ Dekorhome
Ružová
Odoslanie do 14 dní
1 387.40 €
Sivá
Nie je skladom
1 615.80 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 697.70 €
Tmavosivá
Nie je skladom
1 434.80 €














