- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Nástenná lampa AURORA 1xE14
Nástenná lampa AURORA 1xE14
Telefonická objednávka
Majestátne nástenné svetlo AURORA, ktorého základňa je vyrobená z chrómovanej ocele so zaobleným ramenom. Svetlo je bohato zdobené sklenenými kryštálmi, ktoré lampe dodávajú nielen dôstojný a elegantný vzhľad, ale aj zdobia miestnosť očarujúcimi odleskami.
Nástenné svetlo má jeden svetelný bod s päticou E14 a maximálnym výkonom 40W.
Vďaka starostlivému spracovaniu a krásnej povrchovej úprave sa lampa AURORA stane významným dekoratívnym prvkom miestnosti, ktorá dodá vznešený charakter. Skvele zapadne do miestností v štýle glamour, classic alebo art deco. Dokonale vyplní interiér svadobných a hodovných sál.
K nástennej lampe AURORA odporúčame prikúpiť ďalšie svetlá zo série lámp AURORA.
Farba:
strieborná / biela
zlatá / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
chrómovaná oceľ / sklo
Rozmery:
šírka: 16 cm
hĺbka: 22 cm
výška: 25 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
450 g
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Art Deco |
| ŠÍRKA | 16 cm |
| HĹBKA | 22 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €
Nástenná lampa AURORA 2xE14
Nástenná lampa AURORA 2xE14
Čierna
Odoslanie do 14 dní
60.20 €
Zlatá
Nie je skladom
81.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
82.60 €
Závesná lampa AURORA 5xE14 luster
Závesná lampa AURORA 5xE14 luster
Čierna
Odoslanie do 14 dní
190.60 €
Zlatá
Nie je skladom
258.20 €
Stříbrná
Nie je skladom
258.20 €
Závesná lampa AURORA 8xE14 luster
Závesná lampa AURORA 8xE14 luster
Čierna
Odoslanie do 14 dní
376.50 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
446.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
431.60 €
Závesná lampa AURORA 15xE14 luster
Závesná lampa AURORA 15xE14 luster
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
586.50 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
586.50 €






