- Domov
- Osvetlenie
- Lustre
- Závesná lampa AURORA 5xE14 luster
Závesná lampa AURORA 5xE14 luster
Telefonická objednávka
Majestátne stropné svetlo AURORA, ktorého základňa je vyrobená z chrómovanej ocele so zaoblenými ramenami. Svetlo je bohato zdobené sklenenými kryštálmi, ktoré lampe dodávajú nielen dôstojný a elegantný vzhľad, ale aj zdobia miestnosť očarujúcimi odleskami.
Závesné svetlo má päť svetelných bodov s päticou E14 a maximálnym výkonom 40W.
Vďaka starostlivému spracovaniu a krásnej povrchovej úprave sa lampa AURORA stane významným dekoratívnym prvkom miestnosti, ktorá dodá vznešený charakter. Skvele zapadne do miestností v štýle glamour, classic alebo art deco. Dokonale vyplní interiér svadobných a hodovných sál.
K závesnej lampe AURORA odporúčame prikúpiť ďalšie svetlá zo série lámp AURORA.
Farba:
strieborná / biela
zlatá / biela
čierna / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
chrómovaná oceľ / sklo
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 100 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
3700 g
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Art Deco |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 5 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Nástenná lampa AURORA 1xE14
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €








