- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Telefonická objednávka
Moderná kuchynská linka KATIA 220 je vyrobená z kvalitných laminovaných dosiek v prevedení béžová / dub san marino.
Kuchynská linka je dodávaná s pracovnou doskou v bielej farbe o sile 28 mm.
Kuchynská linka je dodávaná bez drezu a spotrebičov.
Farba:
dvierka: béžová / dub san maríno
korpus: biela
Dĺžka zostavy: 220 cm
Šírka horných skriniek: 220 cm
Šírka spodných skriniek: 160 cm
Zostava obsahuje (šírka x hĺbka x výška):
- spodná skrinka pod drez: 100 x 46,6 x 82 cm
- spodná skrinka s dvierkami a zásuvkou: 60 x 46,9 x 85 cm
- široká závesná skrinka: 100 x 31,6 x 57,7 cm
- závesná skrinka s policou: 60 x 31,6 x 57,7 cm
- závesná skrinka nad digestor: 60 x 31,6 (dĺžka x hĺbka)
- kuchynská doska
Hmotnosť:
104 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 31,6 cm, 46,6 cm |
| VÝŠKA | 57,7 cm, 82 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 104 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 2x spodná skrinka, 3x horná skrinka, Pracovná doska |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 160 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 220 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 46,6 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31,6 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm, 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 57,7 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 31,6 cm, 46,6 cm |
| VÝŠKA | 57,7 cm, 82 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 104 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| OBSAH SETU | 2x spodná skrinka, 3x horná skrinka, Pracovná doska |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 160 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 220 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 46,6 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31,6 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm, 85 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 57,7 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Rozkladací jedálenský stôl EDWARD
Rozkladací jedálenský stôl EDWARD
Dub medový
Skladom
Dub san remo
Skladom
Jedálenská stolička K287
Jedálenská stolička K287
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom




