- Domov
- Kuchyňa
- Kuchynské linky
- Kuchynské zostavy
- Kuchynská linka WENDY 240
Kuchynská linka WENDY 240
Telefonická objednávka
KUCHYNSKÁ LINKA WENDY 240
Zaobstaranie modernej kuchynskej zostavy WENDY je skvelý spôsob, ako dať svojej kuchyni štýlový a funkčný charakter. Dôraz na detail a vysoká kvalita spracovania urobí z používania kuchyne skutočný pôžitok.
WENDY je kuchynská zostava s dĺžkou 240 cm. Čelá horných skriniek sú vyrobené z MDF, čo zaručuje odolnosť a elegantný vzhľad. Spodné skrinky majú jednoduchý tvar a povrchovú úpravu v dekore dub Cremona, ktorá interiéru dodáva teplý a prírodný charakter. Horné skrinky s povrchovou úpravou v sivý kašmír majú na čelách jemné frézovanie, vďaka čomu pôsobia elegantne a štýlovo.
Pracovná doska je v modernom odtieni Ash Grey vytvára ideálny kontrast k teplým odtieňom skriniek.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Farba:
dub Cremona / kašmír
Materiál:
MDF / DTD / kov
Rozmery:
šírka: 240 cm
hĺbka: 32/60 cm
výška: 60 / 80 cm
hrúbka pracovnej dosky: 2,8 cm
Hmotnosť:
136 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 32 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 136 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov, MDF doska |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €



